niedziela, 24 czerwca 2012

Podziekowania

Kończy się rok szkolny  i nadchodzą wakacje. Z tego powodu powstał album pamiątkowy z podziękowaniami dla wychowawcy w gimnazjum.
Na bazie ze scrapińca powstał prościutki album z podziękowaniami (trochę mnie poniosło i tekst wymyśliłam sama) i  klasowymi zdjęciami .
Mam nadzieję , że praca pasuje na wyzwanie  właśnie w skrapińcu: tekturek jest kilka, ręcznie robiłam fioletowe kwiatuszki z żółtymi środkami, motylki i te fioletowe kwiatki są z dziurkacza, a tekst świadczy o podziękowaniu.

Wykorzystałam też papiery z ILS.
Zdjęcia są tradycyjnie kiepskie, ale album jest już "u ludzi" i już nie zrobię lepszych.
Wczoraj przeszłam skrócone i przyspieszone szkolenie pt : dlaczego moje zdjęcia są kiepskie. Następnym razem postaram się zastosować do uwag ze szkolenia. Jednak  tak sobie myślę , że dobra fotografia to duża sztuka - nie do nauczenia się przeze mnie.

6 komentarzy:

 1. Marysiu albumik jest śliczny, wyobrażam sobie te kolorki, ale fakt, zdjecia są słabe, ale to nie zawsze wina aparatu, jeszcze umiejętna obróbka jest ważna. Wiem ze są tacy co maja aparaty gorsze od mojego, a maja lepsze zdjecia. Fotografia to nie moje hobby i tez moje zdjecia są jakie są, może kiedyś się nauczę...

  OdpowiedzUsuń
 2. Marysiu, nie ma rzeczy nie do nauczenia, są tylko źle dobrane metody kształcenia :D Zdjęcia są już zdecydowanie lepsze. Ciekawy pomysł na pamiątkę dla wychowawczyni, na pewno bardziej charakterystyczny niż kawa czy bombonierka. Tradycyjnie bardzo podoba mi się kompozycja kwiatowa na pudełku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Marysiu, uroczy album:)
  Piękne kartki, albumy, kompozycje kwiatowe:) Zdolna dziewczynka z Ciebie:)
  dziękuję za towarzystwo na dzisiejszym spotkaniu i pozdrawiam:)
  A teraz lecę dalej oglądać Twoje dzieła:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny albumik i opakowanie. Kolorystyka urzeka. Pozdrawiam cieplutko Aśka:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie mów nigdy :) spróbujesz, potrenujesz i nauczysz się fotografowania :) Albumik jest śliczny, pięknie ułożone kwiatuszki.

  OdpowiedzUsuń
 6. piękny!dziękujemy za udział w wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń