niedziela, 2 grudnia 2012

Dekupażuję....

Skrzynia na drobiazgi wykonana na warsztatach u Ewy.
W tę skrzynkę włożyłam dużo pracy , bo koronkę malowałam własnoręcznie,w ruch poszły też stemple,szablony, pasta strukturalna ,pędzle,farby i zwykły klej do decoupage użyty jako medium do transferów.
I wszystko to dzięki uprzejmości i "naukom " Ewy  .
Ewuś dziękuję bardzo.
Zrobiłam też parę prostych kasetek.Prostych ,bo tylko nakleiłam serwetkę ,trochę pobejcowałam,użyłam wosków  w tym też wybielającego .Nakleiłam koronkę i gotowe.Kasetki są inspirowane pracami Ani - Impresji. W zeszłym roku dostałam od Ani przepiękną herbaciarkę i mając w domu "prototyp", mogłam podjąć próbę naśladownictwa. Nie osiągnęłam takiego doskonałego efektu jak Ania, ale i tak jestem zadowolona ,bo ostatnio mocno zwątpiłam w to ,że jeszcze kiedykolwiek i cokolwiek zdekupażuję.


Dziękuję za to,że zaglądacie do mnie i za ciepłe słowa.

14 komentarzy:

 1. Śliczne wszystkie, a pierwsza naj! Nie mów, że nic nie zdekupażujesz, Tylko przemaluj tę różową na brązowo! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki Iwonko:)
   nic już nie przemaluję,bo to różowe wyrzuciłam...

   Usuń
 2. WOW Marysiu jestem pod OGROMNYM wrażeniem :) Bardzo mi miło, że inspirowałaś się moimi pracami...nawet nie wiesz jaki to zaszczyt, zwłaszcza, że przecież Ty już dawna coś dziubałaś.

  No a ta pierwsza....powiem Ci...jest nieziemska, widziałam te prace u Ewy i zawsze bardzo mi się podobały :) Niestety ja za daleko, żeby się wybrać na kurs...:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję i ja jestem zaszczycona :)
   Aniu -dziubałam i dziubię dalej i mam wrażenie ,że w decoupage nie idę do przodu.no ale przez jedną pracę i całej serii nieszczęść i pecha przy jej robieniu mocno zwątpiłam ,że potrafię jeszcze dekupażować...

   Usuń
 3. Jakie śliczne,a ta pierwsza skrzynka jest po prostu cudowna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Marysiu - śliczności!! Pierwsza mnie zachwyciła - na pierwszy rzut oka myślałam, że ozdobiłaś pudełko kaleczką. Wszystkie śliczne!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu
   dziękuję bardzo:)
   skrzynka Ewy to przede wszystkim super projekt + wspaniała instruktorka. zostałam przeprowadzona za rękę, krok po kroku i bardzo jestem wdzięczna Ewie za cierpliwość.

   Usuń
 5. Marysi skrzyneczki śliczne... idziesz jak burza :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś niesamowitego! Ta ręcznie malowana serwetka mnie zachwyciła :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne prace, podziwiam i jestem pełna szacunku dla Twoich zdolnych rąk:)

  OdpowiedzUsuń