poniedziałek, 1 października 2012

Wyzwania

Na moim ulubionym forum bawiłam się razem z koleżankami  w  kilku wyzwaniach.- wymiankach.
Pierwsze to wyzwanie ateciakowe pt pantofelek i zrobiłam coś takiego
Następne było pt Czas rzeczy poczwórnych. Moja czwórka dla Ewyrost jest matematyczna.Trochę męczył mnie "talent" i połączyłam przysłowie oraz  Sienkiewicza  z "twórczością" własną w poniższy tekstŚrednio udany udział w wyzwaniu "znaki zodiaku"
Dwa byczki ,bo wylosowana koleżanka urodziła się na pograniczu bliźniąt i byka."Wymyślenie" nowego znaku zodiaku -byka bliźniakowego - było jedynym sposobem na zrobienie jednego ateciaka zamiast dwóch.
W kolejnym wyzwaniu temat był dowolny - jednak obowiązkowo trzeba było wykorzystać pewną formę kartki. Moja praca wylądowała u Halinki- Alinah.
 Prawdę powiedziawszy to pierwotny pomysł ,aby wykorzystać tę formę kartki był  pod tytułem - pergaminowy wzornik. W trakcie pracy pomyślałam sobie, że taki wzornik to mogą zrobić właśnie Mistrzynie Pergaminu Halinka, Zosia ,Ola,  Kasia, Ania, Osiołek ,Sikasia, Alojek ,Ataboh i mogłabym jeszcze długo wymieniać nasze doskonałe Koleżanki. Ale ja? Zwłaszcza, że bardzo krytycznym okiem oglądnęłam to co sobie przygotowałam .Stwierdziłam , że jest to "książkowy " przykład najczęściej popełnianych błędów w pracach pergaminowych i tym sposobem Halinka została właścicielką zbioru moich błędów pergaminowych.Oto ten "skromny" zestaw:


Niestety -nie zrobiłam zdjęcia całej karteczki i nie widać o jaką formę kartki chodzi Zapewniam , że praca spełniła warunki wyzwania.
Dziękuję za uwagę i cierpliwość,a także ciepłe słowa.


2 komentarze:

  1. Z Twoim błędnikiem to zrobiłaś furorę na forum, to był świetny pomysł!
    Pantofelek oczywiście dotarł do mnie, a reszta prac tez jest bardzo ładna i stwierdzam z całym przekonaniem ze pomniejszasz swoje umiejętności, no przecież trzymam w ręce Twoje prace i przy moich +6 szkłach to chyba dobrze widzę, nie?

    OdpowiedzUsuń
  2. Czas rzeczy poczwórnych - jest piękny, dopracowany i mój, więc wiem i pozostałe prace są w rzeczywistości o niebo piękniejsze niż na zdjęciach... Marysiu Twoje prace są przemyślane i perfekcyjnie wykonane...Wiem co mówię :)

    OdpowiedzUsuń